تبلیغات
برترین وبلاگ سرگرمی, عکس و دانلود Darkwood - دختــــر‌ ۱۱ سـالـــه انگلیســـی قـویتــریـــن وزنـــه بـــردار کوچــک دنیـــا + عکـــس !!!
یک دختر‌بچه ۱۱ ساله انگلیسی به دلیل قدرت زیادش در جابه‌جایی و بلندکردن وزنه‌ها به قوی‌ترین وزنه بردار کوچک جهان شهرت یافته است.

براساس گزارش رسانه‌های رسمی انگلستان این کودک ۱۱ ساله که «چارلی کرگ » نام دارد و اهل گلاسکو است، تنها یک متر و ۹۵ سانتیمتر قد و ۳۱ کیلوگرم وزن دارد، اما قادر است میله‌های وزنه‌برداری را به راحتی بالای سر خود ببرد.

مادر ۳۷ ساله‌ این دختر بچه ۱۱ ساله هم در این باره به روزنامه دیلی‌میل یادآور شد: دخترم می‌تواند ۲۸ کیسه شکر را یکجا بلند کند. در کلاس تمرین ژیمناستیک هم بچه‌ها را از روی زمین بلند می‌کند. به همین دلیل، تصمیم گرفتم برای آموزش بهتر او را نزد یک وزنه‌بردار ببرم تا به صورت صحیح آموزش ببیند.

همچنین دخترم قصد دارد در مسابقات وزنه‌برداری جوانان شرکت کند و مدال بیاورد. او هم‌اکنون توسط برادر ۲۰ ساله‌اش که یک وزنه بردار است تعلیم می‌بیند.

برادر این دختر ۱۱ ساله هم افزود: چند ماه قبل خواهرم موفق شد در وزن 28/5 کیلوگرم در مسابقات شرکت کند و مقام بیاورد.

برچسب ها: وزنه بردار ، وزنه برداری ، قویترین مرد جهان ، قویترین دختر جهان ، ترین ، ترین ها ، دختر ، انگلیس ، قوی ترین زن جهان ،

توپ گیمز

Auto Forwarding .......