تبلیغات
برترین وبلاگ سرگرمی, عکس و دانلود Darkwood - معرفی بازی Resident Evil: Operation Raccoon City
جمعه 23 دی 1390

معرفی بازی Resident Evil: Operation Raccoon City

   نوشته شده توسط: میلاد    نوع مطلب :معرفی بازی ،

[تصویر: xy59uxqek93qivqi660m_thumb.jpg]
Operation Raccoon City جدید ترین عنوان از سری بازی های Resident Evil است که طبق قرار کپکام در روز 20 ماه مارس 2012 میلادی ( سه شنبه 1 فروردین 1391 ) برای Playstation 3 و XBOX 360 در امریکای شمالی منتشر خواهد شد.(نسخه PC بازی نیز در کار خواهد بود اما تا این لحظه تاریخ انتشار ان مشخص نشده است.)

آخرین نسخه از این سری که بر روی پلتفرم های مطرح (PC/X360/PS3) ساخته شده بود Resident Evil 5 بود که خیلی ها را نا امید کرد.
حال که نوبت بازی کردن ماموریت شهر راکون بدون شینجی میکامی و در سبکی دور از سبک منحصرانه ی رزیدنت اویل است چه باید کرد؟ به این بازی امیدوار بود و برای ان لحظه شماری کرد یا با بی میلی و دل سردی نسبت به این عنوان جاه طلبانه کپکام انتقاد کرد؟


[تصویر: spilxlf7mp1392w4aja_thumb.jpg]
گفتنی است که Operation Raccoon City نسخه ی ششم این سری نیست و فقط برای لذت بردن به صورت تک نفره و صد البته چند نفره برای علاقه مندان ساخته شده تا ابی اندک بر اتش انتظار انان بریزد.
در این مطلب سعی شده که تمامی اطلاعات مربوط به این نسخه از این بازی گفته شود. اولین ، زیبا ترین و قانع کننده ترین دلیل برای لذت از این بازی:

داستان
داستان و محل حضور در این بازی شهر معروف راکون می باشد و این نسخه این شهر را در جریان رخداد های رزیدنت اویل 2 و رزیدنت اویل 3: نمسیس به تصویر می کشد.
شهر راکون توسط ویروس تی که در حقیقت یک سلاح بیولوژیکی است و توسط شرکت آمبرلا ساخته شده است به هرج و مرج کشیده شده و رو به نابودی است. داستان بازی رزیدنت اویل: ماموریت شهر راکون ، بازیباز را به کنترل یکی از شخصیت های گروه U.S.S دعوت می کند ، که پیش از این چنین شخصیت هایی در هیچ یک از نسخه های اصلی وجود نداشته اند و البته در این سری قدرت تغییر دادن داستان نسخه های اصلی را در اختیار دارند!
بازیباز همچنین می تواند کنترل یکی از شخصیت های نیرو های ویژه ایالات متحده را نیز بر عهده بگیرد و با گروه U.S.S در پاک سازی اثار به جا مانده از شرکت آمبرلا و کشتن بازماندگانی از این فاجعه زیستی که بر ضد آمبرلا مدرکی در اختیار دارد می باشد.
[تصویر: p5rhmcgrq1u3smhpk0w_thumb.jpg]
از شخصیت هایی که در این بازی حضور دارند می توان به شخصیت فوق محبوب شده ی این سری در نسخه های 2 و 4 یعنی لیان اس.کندی اشاره کرد که گویا در این نسخه جدید خبری از درخشش او و به رخ کشیده شدن قدرت شخصیت پردازی شیفته کننده ی ژاپنی ها نیست. البته حضور کلیر ردفیلد دیگر شخصیت معروف این سری در E3 تائید شد.
حالا مهم ترین سوال در ذهن شما این است: شخصیت های جدید چه کسانی هستند؟

شخصیت هایی که تا به امروز از بازی RE: Operation Raccoon City رونمایی شده، Beltway،Bertha،Four Eyes،Lupo،Spectre و Vector می باشد که توضیحی مختصر درباره هر یک از انها داده می شود :

وکتور (Vector) اکتشاف کننده
[تصویر: ifrtw5w4k4hjmsfe44n8_thumb.jpg]
وکتور فردی است که استاد در کشتن بی سر و صدا و مخفیانه است.
پروفایل وکتور محرمانه است و حتی هویت اصلی او نیز مخفی است. او در جزیره راکفورت آموزش دیده و هنر مرگبارش را برای اکتشاف گسترش داده. به عنوان یک عامل مخفی، دست آورد هایش در زمین فقط برابر استاد سابقش هانک است.
شاید از وکتور بشود به عنوان یک نینجای مدرن نام برد، او در هر زمان در طول بازی میتواند از دیدها پنهان بشود و زامبی و دشمنان رو غافل گیر کند.

برتا (Bertha) دکتر روانی
[تصویر: 3oyb1sb2b0b7d6yitfp4_thumb.jpg]
برتا فردی با قابلیت های پزشکی است و می تواند سایر افراد را مداوا کند.
میچلا “برتا” اسچنیدر از رنج دادن لذت می برد. او سابقا یک سرباز منضبط بود و پس از یک زندگی عادی ناموفق به عنوان یک شهروند عادی، علاقه اش به کارهای پزشکی باعث شد به آمبرلا بپیوندد. پس از این که آنها مطمئن شدند تجمل برای او اولویتی ندارد توانست عضو Wolfpack شود.
برتا فردی با قابلیت های پزشکی است و می تواند سایر افراد را مداوا کند.


اسپکتر (Spectre) جاسوس
[تصویر: wijgyr1rzv2njt93008_thumb.jpg]
اسپکتر بیشتر مامور بررسی کردن منطقه است، چرا که او می تواند به وسیله Infrared محیط را بررسی و نوع دشمنان را مشخص کند.
یکی از سربازان کارآزموده جنگ سرد و جاسوس سابق، والدمیر”اسپکتر”بدروسکی به دلیل نامعلومی از بخش اروپا آمبرلا منتقل شد. وقتی مدیران رده بالا آمبرلا به این نتیجه رسیدند که مهارت های بالای او به سودشان است او را به گروه Wolfpack انتقال دادند.
اسپکتر مسئولیت نظارت فنی بر گروه را به عهده دارد و همچنین تک تیرانداز حرفه ای گروه است که بیشتر اوقات در محل های مخفی پنهان می شود و زامبی ها را هدشات می کند.


لوپو (Lupo) مهاجم
[تصویر: 9nd0pgvy44tmrbtytjc_thumb.jpg]
عضو سابق عملیات نیروهای ویژه فرانسه، کارنا”لوپو”لسپروکس در اسلحه تخصص دارد. او با پول به طمع افتاد و به آمبرلا پیوست و رهبر Wolfpack است. اطلاعات بالایش در مورد به زمین باعث میشود تیمش به او اعتماد کامل داشته باشند. او همانطور که گرگی مراقب توله هایش است، مراقب اعضای تیمش است که باعث شده اعضای تیم از روی محبت او را “گرگ مادر” صدا بزنند.


بلت وی (Beltway) تخریب کننده
[تصویر: 7p9mwp8qhyybcafsae66_thumb.jpg]
تنها عضو گروه که دارای سلاح های سنگین و تخصصی و همچنین مواد منفجره است، که می تواند برای انفجار های بزرگ کمک بزرگی به حساب اید.
هکتور”بلتوی”هایور یک متخصص تخریب است که از سپاه مهندسان ارتش مرخص شده است. چیزی در مورد حادثه پای مصنوعی او معلوم نیست. فداکاری او برای صنعتش خیلی زیاد است و لذت او از منفجر کردن چیزهای مختلف همیشه مشخص است.
بلتوی به سر و صدا و آتش بازی های بزرگ علاقه دارد و سر و کارش با بمب های مختلف و مواد منفجره است ...

و حالا چند نکته به عنوان اختتامیه این مطلب :

•ایده ساخت این بازی، برای نخستین بار در زمان عرضه بازی سیاره گمشده ۲ ایجاد شد .
•در ماه‌می سال ۲۰۱۱، ماهنامه رسمی ایکس‌باکس با درج خبری از انتشار بازی در ۵ آوریل خبر داد که در تصویر این خبر، ماسک گازی در کنار نشان شرکت آمبرلا حضور داشت .
•در ۱ نوامبر ۲۰۱۰، کوتاکو خبری از شایعه ساخت بازی ماموریت شهر راکون توسط شرکت اسلنت سیکس، که پیش از این عناوینی مانند بازی SOCOM را در کارنامه خود داشت را بازگو کرد و اعلام کرد که کارگردانی بازی جدید ماموریت شهر راکون را برعهده خواهد داشت. اسلنت سیکس نیز در پایگاه اینترنتی خود از کار برروی یک عنوان شگفت‌انگیز خبرداد.

برچسب ها: evil ، resident evil ، resident evil 6 ، اویل 6 ، رزیدنت اویل 6 ، جدیدترین اویل ، کپکام ، Resident Evil: Operation Raccoon City ، لئون کندی ، اویل2 ، اویل3 ،

توپ گیمز

Auto Forwarding .......