تبلیغات
برترین وبلاگ سرگرمی, عکس و دانلود Darkwood - بــزرگتـریــن عـوامـل مــرگ انسانهــا در جهـان!!!
چهارشنبه 21 دی 1390

بــزرگتـریــن عـوامـل مــرگ انسانهــا در جهـان!!!

   نوشته شده توسط: میلاد    نوع مطلب :جالب ،

این 5 عاملی که در این مطلب به آن اشاره شده را می توان بزرگترین عوامل مرگ در جهان دانست که بیشترین امار مرگ و میر انسان ها را به خود اختصاص داده است.


- سیگار
سیگار کشیدن بدترین عادت ممکن برای انسانهاست. سیگار کشیدن به طور میانگین باعث 10 درصد کلیه مرگ ها در جهان می باشد. این عدد یعنی سالیانه 5 میلیون نفر قربانی سیگار می شوند.

- پشه
پشه را باید به عنوان مرگبارترین حشره به حساب آورد. این موجود ناقل 15 نوع بیماری خونی می باشد که از جمله کشنده ترین آنها مالاریا است. البته بایستی خوشحال باشیم که ویروس اچ آی وی، ایدز از طریق پشه ها منتقل نمی شود و گرنه بایستی شاهد پایان دنیا می بودیم.

- انسان
نوع بشر خود یکی از بزرگترین عوامل و علت های مرگ و میر سایر انسان ها است. به هر حال چه در میدان جنگ و یا به قتل رساندن شخصی در یک نزاع، همه و همه به دست انسان صورت می گیرد و باعث می شود که انسان نیز خود به عنوان یک تهدید شناخته شود.

- ژوزف استالین

هیچ گاه به درستی مشخص نشد که چه تعداد انسان توسط حکومت استالین کشته شده اند. آمارهای مختلف چیزی بین 15 تا 60 میلیون را نشان می دهند. افرادی که به دلایل مختلف در زندان ها و یا تبعید یا به علت قحطی در سال های دهه 20 میلادی و یا فرادی که در اثر جنگ دوم جهانی کشته شده اند همه و همه با هم به استالین لقب یکی از مرگبارترین انسان ها در طول تاریخ را می دهد.

- زمان
زمان در حقیقت یک دوره است. در این دوره زمان که عمر ماست فراز و نشیب ها و نقاط تاثیر پذیر زیادی وجود دارند که همه و همه در طول زمان و با گذشت زمان برای ما رخ می دهند ولی در نهایت این مرگ است که در پایان منتظر ماست.

برچسب ها: مرگ ، ازراعیل ، آمار ، مرگ و میر ، سیگار ، انسان ، پشه ، ژوزف استالین ، زمان ، عوامل مرگ ، جهان ، دنیا ،

توپ گیمز

Auto Forwarding .......