تبلیغات
برترین وبلاگ سرگرمی, عکس و دانلود Darkwood - ایران خودرو و ســـوتــــی قــــــرن
سه شنبه 20 دی 1390

ایران خودرو و ســـوتــــی قــــــرن

   نوشته شده توسط: میلاد    نوع مطلب :اخبار و اتفاقات متفرقه ،ماشین ،توجه توجه

اونایی که سابقه حمله قلبی دارن این خبر رو نخونن !!
.
.
.
.
.
.

ایران خودرو در حرکتی جهانی و رکورد گینسی
یک دستگاه سمند بدون دنده عقب تحویل مشتری خود داد ...یـــــــــعـــــنـــــی ســـوتــــی قــــــرناین خریدار بدشانس پس از تحویل گرفتن خودروی سمند از ایران خودرو، آن را به پارکینگ منزلش منتقل کرده بود، اما هنگامی که قصد خروج از پارکینگ را داشت هر چه تلاش کرد نتوانست خودرو را در حالت دنده عقب قرار دهد از این رو پس از بینتیجه ماندن تلاشهای فراوان، به ناچار با مرکز امداد خودرو تماس گرفت و ماموران این مرکز پس از حضور در پارکینگ منزل خریدار و بررسی خودرو، به او اعلام کردهاند که در این خودرو سیستم دنده عقب تعبیه نشده است.
کاشف نیوز: اظهارنظرهای مختلف درباره کیفیت پایین خودروهای تولید داخل و در مقابل آن بالا بودن قیمت آنها را این روزها در هر محفل و جمعی شنیده میشود. به ویژه اینکه اگر یکی از اقوام یا نزدیکانتان به تازگی خودرویی از خودروسازان داخلی خریداری کرده باشد، قطعا صحت این گفته را تایید خواهید کرد.

کیفیت پایین خودروهای ساخت داخل و پیدا شدن چندین مورد اشکال و ایراد در سیستمهای مختلف خودروهای صفر کیلومتر خریداری شده، به حدی است که فریاد مصرفکنندگان را در آورده به طوری که در تمام محافل عمومی و خصوصی در این خصوص اظهارنظر میکنند.

در یکی از همین محافل با مردی روبرو شده که پس از خریداری خودروی سمند صفر کیلومتر از ایران خودرو، متوجه شده این خودرو «دنده عقب» ندارد.

بر اساس این گزارش، ماموران امداد خودرو نیز که از دیدن این اتفاق عجیب و غریب بسیار متعجب شده بودند، خودروی مذکور را به کارخانه بازگرداندند و از مالک خودرو خواستند تا یک ماه برای تعمیر این خودرو صبر کند.

پیگیریهای خبرنگار ما حاکیست که پس از یک ماه، خودروی مذکور به سیستم دنده عقب مجهز شد و به مالکش تحویل داده شد

برچسب ها: ایرانخودرو ، خودرو ، ایران ، آپشن ، گینس ، رکورد ، کتاب ، ثبت ، سوتی قرن ، سوتی ، سمند ، دنده عقب ، امداد خودرو ، پارکینگ ،

توپ گیمز

Auto Forwarding .......